Şirket Profili

Hakkımızda

2005 yılında Ankara-İstanbul yolu üzerinde Kazan (Saray) ilçesinde faaliyetlerine başlamış olan firmamız 22000 m2 kapalı 4000 m2 açık alanda çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamızın faaliyet alanı; CAD-CAM destekli Makina Konstrüksiyonu, Metal Giydirme ve Elektronik Cihazlar üretimidir.

Elektronik üretim ve Ar-Ge faaliyetlerimiz OES Ltd Şti ile entegre şekilde devam etmektedir. Güç elektroniği alanında GESS markası ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Firma yönetimi ve personeli deneyimli konusunda uzman tecrübeli Makina, Elektrik, Elektronik Mühendis ve Teknisyenlerden oluşmaktadır.

Genel makina parkı CNC fiber lazer kesim makinaları, CNC Punch makinaları, CNC abkant presler, NC giyotin, Tig-Mig kaynakları, Tesviye ekipmani, Ön yüzey temizleme, Çinko-Fosfat kaplama, geniş hacimli Elektrostatik toz boya ünitesi ve Montaj ekipmanları şeklindedir. Elektronik üretim ve Ar-Ge faaliyetleri için Güç Analizörleri, Osiloskoplar, Varyaklar gibi test düzenekleri mevcuttur.


Misyon

Sektöründe, süreklilik, verimli ve kaliteli iş yapma prensibinden ödün vermeden, yetkinliği yüksek çalışanlarımıza ve topluma değer katmak, yenilikçi projelerimizle şeffaf ve anlaşılır iş yöntemleriyle faaliyet gösterdiğimiz her sektörde uygulamaktır.

Vizyon

Çözüm üretici ve sistem bütünleştirici bir firma olarak, hedeflerimize erişebilmek için, sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek, kurumların 21.yy global rekabet koşullarında, sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, hedef sektörlerin her birinde benzersiz ve dinamik bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz.


Kalite Yönetim Sistemi

Verdiğimiz hizmetle ilgili müşteri talep ve beklentilerini karşılamak için gereken standartlar ve mevzuata tam olarak uymak.
Kalite Yönetim Sistemimizin şartlarına uyarak sistem etkinliğini sürekli iyileştirmek.
Sıkı emniyet ve güvenlik planları uygulaması ile yüksek iş güvenliği sağlamaktır.